Grand Prix Polski Ekstraklasy Junior II

Kolekcja brązowych medali dla Pawła i Igi w Grand Prix Polski Ekstraklasy Junior II.

Paweł  - Iga

W miniony weekend para taneczna Paweł Majkowski – Iga Prusaczyk reprezentowała Ostrołękę w dwóch turniejach tanecznych. Na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Fokus 2015 pod Patronatem Starosty Ostródzkiego i Burmistrza Ostródy, zawodnicy wywalczyli brązowy medal w tańcach standardowych w kategorii wiekowej 14-15 lat, klasa taneczna B.

Paweł Majkowski - Iga Prusaczyk

Sobotni turniej był tylko małą rozgrzewką do dalszych sukcesów. Na prestiżowym Grand Prix Polski Ekstraklasa Junior II Ogólnopolskim Turnieju Tańca Spotrowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumii, Paweł z Igą wywalczyli kolejne, dwa brązowe medale. W GPP Ekstraklasa Junior II uplasowali się na III miejscu w tańcach standardowych i III miejscu w tańcach latynoamerykańskich, w których ulegli jedynie półfinalistom Mistrzostw Polski i aktualnym Mistrzom Polski Junior II. Para reprezentuje Uczniowski Klub Sportowy Atria, działający przy Klubie Lokator OSM, trenerem pary jest Katarzyna Orlicka.