Festiwal Tańca Wyszków 2013

Wyniki naszych podopiecznych na Mistrzostwach i Pucharze Okręgu Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego

oraz Turnieju z cyklu Grand Prix Polski

na  Festiwalu Tańca Wyszków 2013 rozegranych

w dniach 30.11 i 01.12.2013 roku w Wyszkowie.

Mistrzami Okręgu  w kat. wiekowej 16 – 18 lat styl standard  zostali zajmując  I miejsce    Mateusz Brzozowski & Justyna Możdżonek

W tańcach latynoamerykańskich wywalczyli tytuł v-ce Mistrzów zajmując  II miejsce.

417400 10200677483569605 210620855 n 528322 489712054410330 1480295089 n

Puchar Okręgu Mazowieckiego w kat. wiekowej 12-13 lat kl. D w kombinacji 8 tańców zdobyli zajmując I miejsce  Bartosz Szyszka & Magdalena Lenkiewicz

Magda i B

II miejsce w Pucharze Okręgu Mazowieckiego w kat. wiekowej 14-15 lat kl. B wytańczyli  Paweł Kalewski  &  Gabriela Stepnowska

Gabrysia

1 grudnia 2013 roku na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wyszkowa

II  miejsce zajęli  Bartosz Szyszka & Magdalena Lenkiewicz w kat. wiek. 12-13 lat kl. D w kombinacji 8 tańców

II  miejsce wytańczyli również  Paweł Majkowski & Iga Prusaczyk w kat. wiek. 12-13 lat kl. C styl standard

I miejsce w Turnieju z cyklu Grand Prix Polski w kat. wiekowej 16 -18 lat dla Mateusz Brzozowskiego i Justyny Możdżonek

W finale Grand Prix Polski uplasowali się również Paweł Kalewski  i Gabriela Stepnowska zajmując VI miejsce w kategorii wiekowej 14-15 lat styl standard